Keičiami elementai

5 mikronų mechaninis filtras

cartridge1Šis audinio pluošto filtras išvalo visus nešvarumus iki 5 mikronų dydžio Išvalo visas dulkes, rūdis ir kitas daleles.

Raišytos anglies filtras

cartridge4Šis anglies filtras yra sudarytas iš aukštos kokybės anglies, kad pašalintų chloro kvapą, organinius tęršalus, pesticidus ir chemines medžiagas.

1 Mikronų filtras

cartridge2Šis aukščiausios kokybės polipropileno filtras pašalina visas 1mikronų dydžio daleles esančias vandenyje, tokias kaip rūdys, dulkės ir nešvarumai.

Atbulinės osmosės membrana

PurePro membrana pagaminta JAV. Ši membrana gali išvalyti iki 130Ltr vandens per dieną. RO membrana pašalina iš vandens: šviną, barį, chromą, gyvsidabrį, natri, kadmį, fluoridus, nitritus, nitratus, ir seleną.

Gyvavimo trukmė :40000ltr. / 3 metai

Spaustos anglies filtras

Patikrintas NSF . Šis spaustos anglies filtras, skirtas pagerinti skonį. Jis pašalina, bet kokias likusias priemaišas ir kvapa iš vandens ir suteikia gryno vandens skonį.

Mineralizacijos kasetė

Šis filtras išvalytą vandenį prisodrina mineralais, reikalingais žmogaus organizmui, tokiais kaip: kalcis, magnis, kalis bei kitais mineralais, esančiais natūraliame mineraliniame vandenyje.

1pakopa: 5 Mikronų nuosėdų filtras

S300ST

Šis 5mikronų nuosėdų filtras pagamintas iš antibakterinės medžiagos, kuri pašalina iki 5 mikronų dydžio tęršalus bei virusus. Šis filtras pašalina rūdžių daleles bei nuosėdas. antimakterinė medžiaga: 99.70%. Šis filtras pagamintas JAV, atitinka pirmos klasės filtrą, kuris pagamintas iš kokoso plaušų..

Gyvenimo laikotarpis: 6000 ltr arba 6 mėnesiai

2 pakopa: Aktyvuotos anglies filtras

S300ND

Šis granuliuotas aktyvintos anglies filtras yra sudarytas iš aukščiausios kokybės aktyvintos anglies, kad pašalintų chlorą bei jo kvapą , organinius tęršalus, pesticidus ir chemines medžiagas.

Gyvavimo laikas: 6000 ltr./ 6 mėnesiai

 

3-4 pakopa: Aktyvuotos anglies filtras su 1mikrono filtru

S300RD

Šis granuliuotas aktyvintos anglies filtras yra sudarytas iš aukšciausios kokybės aktyvintos anglies, kad pašalintų chlorą bei jo kvapą , organinius tęršalus, pesticidus ir chemines medžiagas.
Gyvavimo laikas: 6000 ltr./ 6 mėnesiai

5 pakopa: Atbulinės osmosės membrana

PurePro membrana pagaminta JAV. Ši membrana gali išvalyti iki 130Ltr vandens per dieną. RO membrana pašalina iš vandens: šviną, barį, chromą, gyvsidabrį, natri, kadmį, fluoridus, nitritus, nitratus, ir seleną.

Gyvavimo trukmė :40000ltr. / 3 metai

6 stage : Spaustos anglies filtras

Šios pakopos anglies filtras, skirtas pagerinti skonį. Jis pašalina bet kokius likusias priemaišas ir blogą kvapą, bei suteikia tyro ir gryno vandens skonį.

Tarnavimo laikas: 12000ltr / 1 metai

7-8pakopa : Alkalino kasetė

Alkalino filtras filtruotą RO vandenį keičia į natūraliai jonizuotą mineralizuotą vandenį. PurePro® Alkalino filtras prisotina vandenį: kalciu, magniu, natriu ir kaliu. PurePro® Alkalino filtras suteikia vandeniui pH 7.0~9.5

 • Gamina idealų žmogaus odai ir organizmui PH-subalancuotą vandenį
 • Prisotina vandenį jonizuotais mineralais
 • Žmogaus kūnas absorbuoja100%  jonizuotus mineralus.
 • Išvalytas vanduo yra sveikas ir švarus.

Gyvavimo laikas:1 metai

Techninės specifikacijios:

 • pakeičia PH 7.00~9.50
 • Prisotina vandenį katijonais:
  • Ca2+: 55mg/l Mg2+: 18mg/ lNa+: 22mg/l K+: 8.5mg/l
 • Prisotina vandenį anionais:
  • CO32-: 8mg/l SO42-: 0.2mg/l Cl-: 0.6mg/l F-: 0.03mg/l